Skontaktuj się z nami już dziś!

Napisz do nas !

Kontakt

ECO-Profesional

89-100 Nakło, ul. Hallera 8

pon-pt. 9.00 - 17.00

TELEFON

663 136 116

E-MAIL:

magazyneco.biuro@gmail.com

Producenci
Zwrot towaru

W przypadku gdy opisy prezentowane na witrynie internetowej sklepu nie pokrywają się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
W przypadku odstąpienia kupujący jest zobowiązany przesłać sprzedającemu informację o niezgodności na adres biuro@magazyneco.pl oraz skontaktować ze sprzedającym w celu ustalenia szczegółów odesłania towaru.
W przypadku gdy roszczenie klienta zostanie rozpatrzone pozytywnie sprzedający w ciągu 5 dni roboczych zwróci klientowi koszta związane z zamówieniem.

Zwrot towaru bez podania przyczyny:

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie.
Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dołączenie do przesyłki dokumentu zakupu oraz formularza zwrotu. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi zostać zwrócony w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu.
Sklep gwarantuje zwrot pełnej kwoty zamówienia widniejącej na dowodzie sprzedaży. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od dnia odbioru przesyłki zwrotnej przelewem bankowym na konto bankowe wskazane przez klienta w formularzu zwrotu.
Sklep bez uzgodnienia nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl