Skontaktuj się z nami już dziś!

Napisz do nas !

Kontakt

ECO-Profesional

89-100 Nakło, ul. Hallera 8

pon-pt. 9.00 - 17.00

TELEFON

663 136 116

E-MAIL:

magazyneco.biuro@gmail.com

Producenci
Zamówienie i dostawa
 1. Zamówienia można składać:
  • Za pomocą formularza zamówień dostępnego na platformie sklepu pod adresem http://www.magazyneco.pl.
  • Poprzez e-mail: magazyneco.biuro@gmail.com przy czym w celu realizacji zamówienia zamawiający zobowiązany jest podać dane osobowe, dane adresowe oraz numer kontaktowy.
  • Telefonicznie pod numerem +48 663 136 116
 2. Zamówienia składane za pomocą formularza zamówień dostępnego na stronie sklepu realizowane będą dopiero po otrzymaniu potwierdzenia. W celu dokonania potwierdzenia zamówienia należy „kliknąć” na link wygenerowany przez system i przesłany na podany przez Państwa adres e-mail.
 3. Niepoprawnie wypełniony formularz bądź e-mail z zamówieniem, w którym nie będą podane pełne wymagane dane, nie będzie realizowany.
 4. Wszystkie ceny produktów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie a także wprowadzanie i odwoływanie akcji promocyjnych, przy czym ceną obowiązującą dla klienta jest cena widniejąca przy produkcie w momencie zamówienia towaru.
 6. Do każdego zamówienia (ceny towaru/bądź towarów) doliczane są koszty przesyłki zgodnie z wybranym sposobem realizacji zamówienia.
 7. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon bądź fakturę (na życzenie klienta).
 8. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub w magazynach centralnych producentów.
 9. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Okres ten wydłuża się w przypadku płatności przelewem, ponieważ zamówienie realizowane jest w momencie, gdy pieniądze za towar wpłyną na nasze konto bankowe.
 10. Cennik umieszczony w sklepie internetowym magazyneco.pl nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedleniem oferty producenta, dlatego też, nie gwarantujemy Państwu pełnej dostępności produktów zawartych w cenniku.  
 11. W przypadku, gdy termin realizacji zamówienia miałby ulec wydłużeniu np. w związku z brakiem towaru na magazynie, wówczas klient zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji drogą mailową bądź telefoniczną.
 12. Na terenie całej Polski dostarczenie towaru następuje na koszt Kupującego za pośrednictwem InPost lub firmy kurierskiej UPS.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl