Skontaktuj się z nami już dziś!

Napisz do nas !

Kontakt

ECO-Profesional

89-100 Nakło, ul. Hallera 8

pon-pt. 9.00 - 17.00

TELEFON

663 136 116

E-MAIL:

magazyneco.biuro@gmail.com

Producenci

BRISK Tabor jest spółką akcyjną z czysto czeskim kapitałem, która powstała w wyniku prywatyzacji przedsiębiorstwa Jiskra w 1992 roku. Jest kontynuacją tradycji produkcji świec zapłonowych w Tábor, której początki sięgają 1935 roku.

CHAMPION jest liderem w zakresie technologii produktów zapłonowych od chwili, gdy firma Champion®rozpoczęła produkcję świec zapłonowych w 1908 r. Od tego czasu technologia bardzo mocno rozwinęła się, natomiast marka Champion® nieustannie znajduje się na przedzie stawki, zapewniając wiodące na świecie technologie i rozwiązania.

Świece zapłonowe Champion®zapewniają lepszy zapłon i wydłużoną żywotność. Są to niezawodne i bardzo wytrzymałe świece zapłonowe, które idealnie nadają się do kosiarek, pił i kos spalinowych.

NGK Spark Plug Co. Ltd – japońskie przedsiębiorstwo założone w 1936 roku, z siedzibą w Nagoi. Największy na świecie producent świec zapłonowych. Od 1949 roku firma wytwarza również inne podzespoły dla przemysłu motoryzacyjnego, takie jak sondy lambda. NGK posiada wiele fabryk w różnych częściach świata, m.in w Orleanie i we Francji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl